Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

zrexfalu@atlas.cz

Vzhledem k tomu, že jsme udělali na našich webových stránkách větší přestavbu a s tím i různé přesuny, ukončili jsme přidávání příspěvků do této části našich webových stránek.

Chcete-li nám něco vzkázat, využijte naši novou Návštěvní knihu.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Poděkování

(Verča+Orin, 23. 3. 2006 17:47)

Zdravím a děkuji za přání k dcerušce.Jsem ráda, že už budu moct zase komunikovat se všema pejskařema.Tak teda zdravím tebe i Falka.Veronika a celá rodinka.Holka se povedla, určitě to bude taky kynolog, jako starší bráška, který je na ségru moc pyšný.Zase napiš pá.

všem moc děkuji za pěkné komentáře

(Falko, 8. 3. 2006 11:41)

choďátko

(Rony - Jů...hele ;-), 8. 3. 2006 11:19)

Fajnové stránečky:-) Fali, už se těš až budeš mít doma nového kámoše- choďátko Tasyňátko ... tak trochu i mého brášku ;-) To spolu budete vyvádět lumpárny od rána do večera a budete muset trénovat úsměvy - aby se páníčkové tolik nezlobili ;-)

Pozdrav

(LARETBO-Lucka Ševčíková, 4. 3. 2006 8:46)

Ahojky,
super stránečky a super články a komentáře. Falko je moc krásnej...A Rexík2. bude určitě taky skvělý;-) Držím palečky ať nezlobí tak jako Falco;-) (www.sweb.cz/laretbo)

Pro Falka a jeho paničku...

(Tasy, 2. 3. 2006 16:06)

Máš to tu moc pěkné a ráda sem chodím se juknout co je tu nového.Jen co Ti moji kluci povyrostou,budu Tvou paničku zásobit fotkama Tvého budoucího kámoše Kerberose..:-)

Pozdrav pro Falka a jeho smečku:o)

(Big Boy Corso of Bajer, 27. 2. 2006 18:19)

Ahoj Falko,
moc Ti děkuju za příspěvek v mé knize návštěv:o)
Lidi jsou dneska hrozný:o( Já sice nemám moc rád cizí lidi a psy, ale když si oni nevšímají mne i já si jich nevšímám, naopak lidské i psí kamarády mám moc rád:o) Jinak nejsem žádný svatoušek, mlátí se mnou puberta a panička doufá, že z toho už brzo vyrostu:o)
Musím Ti moc pochválit Tvoje stránečky, máš je moc hezké:o) I já s paničkou přejeme Tobě i Tvé "dvounohé smečce" mnoho úspěchů a krásných společných chvil :o)
Big Boy Corso of Bajer & panička:o)
www.bigboy.estranky.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7