Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

zrexfalu@atlas.cz

Vzhledem k tomu, že jsme udělali na našich webových stránkách větší přestavbu a s tím i různé přesuny, ukončili jsme přidávání příspěvků do této části našich webových stránek.

Chcete-li nám něco vzkázat, využijte naši novou Návštěvní knihu.

 

Komentáře

Přehled komentářů

další článečky, budou?

(Evík, 31. 8. 2006 14:55)

ahoj Fali a Rexíku....přesvěčte paničku, aby ve volných chvílích hodila na net další fotečky a povídání z Vašich dovolených, ať máme co číst a můžem se zasmát :-))) zdraví Akouš s Griffčou.

Pro Daru

(Falko, 18. 7. 2006 8:25)

Já mám také video (ale je moc velké na poslání mejlíkem), na kterém je sice zachycený Rexík, ale jako zvuková kulisa je tam právě "Faliho akce u hranice".....také jsem škodolibě počítala s tím, že ho to dřevo zasype a pak už si dá pokoj....ale nejdříve jsem hranici pořádně obhlédla, jestli mu nemůže její zřícení nějak ublížit :-).

Dovolená

(Dara, 17. 7. 2006 19:46)

No teda nevidět ty fotky, tak si myslím, že si to snad vymýšlíš, to jsou teda epizodky. Upřímně řečeno příhoda s poleny je fakt dost dobrá a už od začátku jsem tak trochu škodolibě počítala s tím, že se to zřítí Falkovi na hlavu. :-)

Rexík a voda

(Dara, 27. 6. 2006 16:26)

Dara taky zpočátku nechtěla skákat do vody, ale když jsem ji vzala do náruče a odnesla na hloubku, tak plavala bez problémů, dokonce lovila míček.Ale z mělčiny tam jít nechtěla, asi nevěděla, jak zvládnout ten začátek, kdy ještě neplave, ale už nestojí pevně na zemí. Tak jsem ji vždycky čapla a hodila ji tam, to bylo bez problémů, a jednoho dne tam začal lézt sama.Ona je na sebe opatrná, naštěstí, a nevrhá se bezhlavě tam, kde to nezná.

pro Daru

(Falko, 27. 6. 2006 8:02)

Rexík vodu snáší podstatně lépe než Falouš. Když se koupali "chodové", tak běhal po břehu nebo pobíhal v mělké vodě (tak po břicho) a vše "organizoval" hlasitým štěkotem. Druhý den šel do vody za Radkem a to už si vyzkoušel i plavání....ale opět ho bylo slyšet široko-daleko (se divím, že si neloknul), zvláště, když se Radek ponořil. Až bude chvilka času, tak sem napíšu krátký článeček a přidám odkaz na fotoalbum. Snad to stihnu ještě tento týden.

Výlet

(Dara, 27. 6. 2006 7:23)

Moc mě pobavilo Falkovo líčení, jak zůstal jediným suchým psem.Připomíná mi to Daru, když byla malá a bála se skočit do vody.A co Rexík, jak se tváří na vodu?? já si pamatuji na jedno"chodě", myslím, že to byla Lawendi Lukato Gold alias Vendulka, jak jako 4 měsíční štěně přiběhla k rybníku, který byl pokrytý žabincem, takže to vypadalo jako normální tráva,a než stačila zjistit, že to tráva není, zmizela pod hladinou.Za ćhvíli se však vynořila a od tý doby je to vodouch.

Výlet

(Tasy, 12. 6. 2006 17:44)

Bezva výlet,krásné počtení a prima fotky :-)

Ty tvoje stránky

(Dara, 12. 6. 2006 13:37)

mě fakt vždycky dostanou.Hlavně já mám velkou představivost, takže zážitek je pak dokonalej.

Také jsem se nachytala

(Falko, 2. 6. 2006 8:12)

Jak jsem psala v příspěvku: také jsem se nakonec chytila do vlastní pasti. Já jsem si totiž ten přeposlaný mejlík s fotkami obou štěňat, které však byly všechny popsány "Karidon Bad" uložila v počítači a když jsem tady na stránky vkládala fotky do fotoalba "Bráška", tak jsem na tom malém náhledu také nerozeznala, že přidávám fotku Rexe a ne Beníka (Karidona).....takže můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, že to přísloví "o jámě" opravdu funguje :-))).
PS: "Odškodné" dovezu na Zbraslav.

Kdo jinému jámu kopá

(Tasy, 1. 6. 2006 21:14)

Pěkně jste mě nachytali...ale zas na druhou stranu mě potěšilo,že jsou si tak podobní,že je problém je rozeznat.A to zas svědčí o tom,že jejich rodiče se na sebe "hodili",když mají synáčky jak přes kopírák :-)

"moji kluci"

(Tasy, 30. 5. 2006 18:03)

Oba dva jsou moc pěkní chodští kluci...mám z nich radost :-)

nový banner

(LARETBO-Lucka Ševčíková, 13. 5. 2006 13:45)

Ahojky všem,
máme nový banner. Pokud máte ve svých odkazech ten náš starý, prosím, vyměňte si ho! Html kod na náš nový banner najdete na našich stránkách. Děkujeme:)

Malý tyran

(Tasy, 26. 4. 2006 11:59)

Prima Fotky.Ten malý uličník se v životě neztratí...Chudák Fali :-)

Pro Baruš

(Falko, 11. 4. 2006 8:33)

Koukám, že si Tě Tvůj huskoun již vychoval k obrazu svému :-)).
Ale teď vážně...díky za názor...také si myslím, že husky je vychovatelný (ale je to dřina!)......to, co Tě tolik pobouřilo, je text převzatý z knihy (a bohužel ne jedné knihy)....s obdobným názorem se setkáš i na webovkách o tomto plemeni. Huskyové jsou bezesporu velmi inteligentní zvířata, rychle se učí a velmi dobře umí pochopit, co se po nich chce...zdá se mi, že jsou až moc bystří a chytří.....no a právě proto je zapotřebí důsledná důslednost při výchově (ta však v mé smečce, té lidské, tak trošku chybí)..... ale i přes všechnu důslednost: člověk nikdy neví, co na něj ten jeho huskoun vymyslí......viděla jsem několik musherů bez předních zubů, protože jejich spřežení "odbočilo" z trasy za zajícem.
A myslím, že ani ti výstavní huskouni nemají 100% poslušnost.
I když za určitých okolností by se dalo o některých huskounech říci, že mají 100% poslušnost....já sama mám doma dva takové huskouny...mají krásné plyšové kožíšky, spí s dětmi v postýlkách...a koupila jsem je v hračkářství.
Škoda, že jsi mi nenapsala adresu na své webovky nebo alespoň mejlík.

Sibiřský husky

(Baruš, 10. 4. 2006 21:00)

Nemůžu souhlasit stím,že Sibiřské huskou jdou špatně vychovat,určitě záleží na genech a taky jestli je to pes na běh nebo jen na výstavy at.,máme huskynky a nemáme z výchovou problémi

:-))))

(Romana s tasyňátkem Juwelkou, 10. 4. 2006 12:23)

Musím přiznat, že mám škodolibou radost z toho, že nejenom naše tasyňátko je extra super ďáblík a uličník:-) Čtení nejlepších zážitků Rexíka s Falkem nás teprve čekají ... vím co říkám z vlastní zkušenosti ;-))) Už se moc těším na další články:-)

Počteníčko

(Tasy, 10. 4. 2006 12:06)

Tak jsem si zas krásně početla,jak ten náš "kluk" zlobí.Chi....Teď už o tom jen čtu a přitom popíjím kávu a každou chvilku se mi na tváři vyloudí úsměv a zcela chápu a dokážu se vžít do situce ..jaké je s tím ďáblíkem soužití.Tak jen pište ...ať se máme my ostatní čím potěšit.

Pozdrav z Prahy

(Lenka - TASY, 5. 4. 2006 18:10)

Tak nás moc potěšilo první povídání o tom našem nezbedovi Rexíkovi.Zatlačili jsme slzu při loučení a teď už se jen řehtáme,při čtení jeho lumpáren v novém domově.maminka Tasy ho sice první den hledala ,ale rychle pochopila,že teď už má paničku jen pro sebe(tedy ještě i pro Montyho,ale už se netočí kolem choďátek) a tak je v pohodě.Moc pozdravujeme z Prahy a těšíme se na další snímečky a povídáníčko.:-)

Pro Lucii a Gara

(Falko, 27. 3. 2006 11:28)

Falko i Rex budou mít stránky společné, protože předpokládám, že i lumpárny budou tropit společně. Doma v počítači už mám nějaký návrh společných stránek....teď se jen musím rozhodnout, zda budu pokračovat zde a udělám mírnou "přestavbu" (vyhovuje mi snadné ovládání)....nebo zda se přemístím jinam. Do léta ale nejspíše zůstanu tady a pak se uvidí....

Pozdrav Falkovi a jeho paničce

(Lucie a Gar, 27. 3. 2006 10:57)

Ahoj,
musím pochválit Falkovi stránky, jsou úžasné!
Kdybych někde našla ty fotky do rodokmenu, určitě se ozvu. Budeš Rexíkovi dělat nové webovky, nebo je budou mít společné s Falkem?
Každopádně se těším na další vyprávěvní. :)

Lucka