Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

zrexfalu@atlas.cz

Vzhledem k tomu, že jsme udělali na našich webových stránkách větší přestavbu a s tím i různé přesuny, ukončili jsme přidávání příspěvků do této části našich webových stránek.

Chcete-li nám něco vzkázat, využijte naši novou Návštěvní knihu.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pro Adly

(Falko, 6. 2. 2007 17:12)

Tak víš co, protože jsi přece jen slušná holka, tak si ten článek tedy zkopíruj, ale nejdříve si ho pořádně přečti, protože asi ani nevíš, jakém "chodském viru" je v článku řeč. Myslím, že když si zkopíruješ tu úvodní část (tu všeobecnou) a pod to uvedeš, ze kterých stránek jsi to kopírovala, tak už na Tebe Falko určitě nebude vrčet.
Musím Tě ale upozornit, že Falko není klasický husky - nemůžu prokázat jeho původ, neboť je z útulku. Možná by jsi mohla požádat o fotografii na svůj blog třeba majitelku CHS z Uralu. Mejlíkovou adresu najdeš na jejích stránkách :-).

srdečná omluva

(AdLy, 6. 2. 2007 15:41)

Mocinky se moc omlouvam tak ja ten clanek smazi jen sem si to tam chtela dat pac ten pejsek je opravdu nadherny tak se jeste jednou omlouvam

ahojky

(Evík, 20. 1. 2007 17:57)

ahojky,
tak jsem si tu zase pěkně početla a pokochala se obrázky obou "raubířů" :-))

Luciště podruhé :)

(Luciště, 16. 1. 2007 17:38)

No toooo budu ráda, když se potkáme na Zbraslavi.Chtěla bych tam jet,ale asi mi to nevyjde na celej termín. Chci ten víkend,kdy začíná Zbraslav, do Čech na výběrové závody koukat...A potom po Zbraslavi chci jet na mistrovství světa BOM se podívat, takže nevím jak na tom budu finančně...A vzhledem k tomu, že mě financují většinou rodiče, tak to musím brát tak nějak rozumně:) Ale Francii (MS BOM) mě zaplatí,tak Zbraslav snad taky nebude takový problém:) Už se moc těším,až vás poznám :)

Ahoj celá smečko

(Luciště, 16. 1. 2007 14:15)

Ahojky smečko,
tak jakpak se máte? Co u vás nového?? Co "malý" choďáček? Pamatuju si, když jsi mi psala, že si ho dovážíš...to je už taky dávno viď?? Tak ať se daříííí... Lucik a smečka

panička Falka a Rexe k níže uvedenému

(Falko+Rexík+panička, 29. 12. 2006 8:52)

vážený, čí vážená
čteš ŠPATNĚ !!! Psi bez PP mi vůbec nevadí. Vždyť Faloušek je také bez PP a náš první pes - vlčí špic PP také neměl, jenže oba jsem pořídila velmi levně .... Falka z útulku za "děkuji" a vlčího Rexe (v roce 1990) za symbolickou pětistovku. Pokud já budu psa kupovat, tak budu vždy nakupovat jen jedince s PP. Proč preferovat psa s PP je také o něčem jiném - velmi podstatném, ale o tom píšu v článečku (tady se už nebudu opakovat). Pokusím se provést malou aktializaci a přidat pod příslušný článek odkazy na další články mých přátel a známých na podobné téma. Ale opět podotýkám, že hafany bez PP v žádném případě neopovrhuju a doma rozhodně nedělám žádný rozdíl mezi papírovým Kerberosem a bezpapírovým Falkem ;-)

www.pohlidam.estranky.cz

(www.nero.estranky.cz, 28. 12. 2006 20:23)

Přejeme mnoho úspěchů do roku 2007 :-)
Četla jsem článek o psovi s , nebo bez PP . Jste asi zastánce papíráku , že ?!

Jo, jo, kamarádi to oni jsou výborní

(Falko, 27. 11. 2006 21:53)

...hlavně, když jde o nějakou lumpárnu. Třeba zrovna dnes: koukala jsem přes plot, co to ten Rex tahá po zahradě ... byla to plastová zahradní konev, kterou mu někdo (kdo jiný než Radek) "půjčil" na hraní ... nu, teď už má dno jako cedník :-( ... to jsem zvědavá, co bude takové úpravě říkat náš "hlavní zahradník" (manžel).

pěkné....

(Tasy, 27. 11. 2006 21:25)

Prima stránečky Radku.Mám radost,že jste s Rexíkem kamarádi.:-)

pro Rexíka

(Jana (Bessy a Šagí), 21. 11. 2006 10:39)

Tak jsem si s chutí přečetla deníčky a musím říci, že jsi šikovný kluk. Na Šagí musím prásknout, že štěkání na povel vůbec netuší co se po ní chce a o aport se nejraději přetahuje, sice na cvičáku ji to baví o něco lépe než tebe, ale na procházce na vodítku táhne jak sáňový pes. Zato mám radost z Bessy,která teď cvičí přímo vzorně, to odkoukala od Šagí, také se chce blýsknout a dokonce se naučila štěkat na povel (zázrakem), protože 8let jsme jí vtloukali do hlavy, že se neštěká a najednou jak chce být nejlepší, tak světe div se, ona to pochopila. Ještě to není stoprocentní, ale úspěch je to veliký, snad to pochopí i po této ukázce i Šagí a půjde to rychleji. Takže závěrem bych řekla, že Bessy se učí od Šagí, ale naštěstí jen ty dobré věci, kéž bych to mohla říci i obráceně.

pro Václava Vlka

(panička od Falka a Rexíka, 20. 11. 2006 8:20)

Dobrý den, těší mne váš zájem a současně potvrzuji přijetí Vámi zaslaného e-mailu. "Autorská práva" k fotografiím sice vlastním, ale vědomosti a um z oblasti ryb a jejich uzení jsou doménou mého manžela. Velmi ráda mu Váš vzkaz vyřídím a rovněž mu dám přečíst text Vašeho e-mailu.

uzení kapra a pstruhů

(Václav Vlk, 19. 11. 2006 23:30)

Vážený pane, právě pracuji na knize "Udírny a uzení" pro nakl.Grada.Zaujaly mne vaše ukázky a návod. Mohl bych je použít? U textu i obrázků by bylo uvedeno, že je to od Vás. Zdraví Václav Vlk

Děkujeme vám za přízeň

(Falko+Rexík+panička, 19. 11. 2006 0:49)

Díky vaší přízni jsme se totiž dostali v kategorii "Zábava a volný čas" (tady na serveru "estranek") na 168 místo z celkových 8816-ti webových stránek zařazených v této kategorii. Před dvěma měsíci jsme byli na 206 místě. Postup na krásné 168 místo svědčí o tom, že se naše stránky líbí a že zájem o ně neklesá.
Děkujeme a slibujeme, že i nadále budeme dělat vše pro to, aby měla naše panička pořád o čem psát a aby jste se u našich stránek vždy dobře bavili.
Falko a Rexík
(PS: k tomu panička dodává "No tě pic, to zase dostanou nervičky zabrat!")

Pochvala

(Tasy, 18. 11. 2006 22:15)

Moc krásné stránky...ráda si tu čtu a směju se nahlas,že se můj syn Andrej ptá,čemu se tak směju.:-)

Ahoj Jůhelko

(Falko, 14. 11. 2006 20:01)

Když se Ti tak líbím, tak bychom se spolu mohli stát zakladateli nového "černobílého" plemene: chodský husky. To by bylo plemeno pouze pro páníčky s velmi odolnou nervovou soustavou :-)))).

pro Falka od skoro ségry Rexíka

(Jůhele s paničkou ..., 14. 11. 2006 10:40)

Faloušku, po přečtení Pracovního výkazu jsem zjistila, že se mi moc líbíš a mámš moje sympatie ... rozuměli by jsme si spolu až moc:-))) Pozdravuj Rexíka -mého polovičního bráchu přes mámu ;-) Musím paničce vynadat a donutit ji násilím, aby mi taky doplňovala stránky.

pracovní výkaz

(Bessy, 13. 11. 2006 21:36)

Jsem si zase pěkně početla. Falkův pracovní výkaz nemá chybu. Počkej až se začne Fali učit od Rexe, to pak už nebude místo na nic jiného. Přeji pevné nervy.

pro Daru

(Iveta, 13. 11. 2006 8:16)

ano, oni jsou sestava na mrtvici ...někdy mi z těch všech uličníků (2 děti,2 psi)+ manžela (rybáře)jde hlava kolem.
Připravujeme další doplnění stráneček .... o Falkovu knihu hříchů.

Dlouho

(Dara, 12. 11. 2006 21:46)

jsem tu nebyla a musím říct, že jsem si zase početla, vy musíte být prima smečka.

kniha hříchů...

(Akíčita, 30. 10. 2006 13:30)

Ahojky Rexíku, ty malej ďáblíku :-)) Koukám, že se Ti kniha hříchů pěkně rozrůstá..:-)) Myslím, že kdyby mi jí zpětně moje panička zavedla, že by vydala na několik kapitol :-)) Už by si ani nevzpomněla, co všechno jsem zlikvidoval :-))
S pozdravem Akouš.