Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

zrexfalu@atlas.cz

Vzhledem k tomu, že jsme udělali na našich webových stránkách větší přestavbu a s tím i různé přesuny, ukončili jsme přidávání příspěvků do této části našich webových stránek.

Chcete-li nám něco vzkázat, využijte naši novou Návštěvní knihu.

 

Komentáře

Přehled komentářů

:-)

(LuckaŠ, 22. 9. 2007 16:12)

Ahojky Ivet, děkuji za vkazík v návštěvní knize. A s tán p.Režným jsi mě udělala velikou radost, ani nevíš jak. Já myslela, že na nás už zapomněl :-) Tak jestli ho zase někdy potkáš, tak ho moc pozdravuj od Lucky a Borga :-) Ať se daří!!! L.

Pro Hanku a Mysty

(Iveta + Rex + Falko, 18. 9. 2007 20:02)

Ahoj,
gratulujeme vám k VN na výstavě. V neděli vás přijedeme zkontrolovat na cvičák - měli bychom být na chatě, tak jsem se domluvila s Lucií, že se zastavím u vás na cvičáku. Doufám, že do té doby stihnu vypálit na CD ty fotky Mystynky.

POZDRAV

(Hana a Mysty, 17. 9. 2007 21:10)

Ahojky,srdečně vás zdravíme z jihu Moravy.Je mi líto,že jsem to k vám nestihla.Mystynka dělá velké pokroky,zjistila jsem že ji děsně baví revíry a obrany.Na poslední výstavě jsme dostali VN.Taky vám srdečně gratulujeme k úspěchu.H+M

Gratuluji

(martina a med www.chodskypes.wbs.cz, 13. 9. 2007 22:53)

Ač opožděně, tak moc gratuluji k tolika krásným oceněním u Falka!! Četla jsem také články, jsou bezvadně napsané! Mějte se hezky a ať psíci dělají radost :o)

vzkaz

(Klarca a Bono, 12. 9. 2007 19:45)

Děkujem moc za vzkaz na stránkách. Je to pravda... lepší živé štěně než štěndo které nebude nic zajímat... Dneska třeba ten magorek chytl rapla a skákal okolo mě,štěkal,vyrazil kupředu, ale nějak si nevšimnul v té vysoké trávě, že je to tam z kopce a hodil salto. Vstal a vletěl do bažiny. :-) no pohádka. Naštěstí už byl špinavý od toho jak vyhrabával krtka...takže to bahníčko ani nešlo vidět. Ale když už mě zaměstnává ta chodská potvora přes den, tak by mě mohla nechat spát aspoň do 7ráno..Ale do 6,00to taky ujde No ale lepší jak první 2 týdny - 4,30 - budíček! Mám co jsem chtěla - hyperaktivní piraňu alá Garfině. No Rexík je taky příbuzný, takže to u Vás muselo vypadat (a možná i vypadá ještě teď) stejně.
Tak já frčím. Mějte se a třeba na choďáckém výletě ahoj!

ahojky

(Evík, 7. 9. 2007 7:56)

Ahojky,
děkujeme za pochvalu článečku v naší návštěvní knize...
Já už se moc těším, až si budu u Vás moci přečíst ty další informace, jak jsi říkala, že časem na web dáš ohledně té "hororové procházky" s hafíky...;-) Jinak jsem si ještě jednou prohlédla fotky z té voříškiády....Jsou super. Oběma hafíkům to tam moc sluší ;-) Ještě jednou dodatečně gratulujeme k úspěchu. ;-)

Novinky

(JarkaZe+Issabo, 4. 9. 2007 14:49)

Ahoj,
předně gratulace Radkovi k úspěchu na Voříškiádě!
Jinak máte moc pěkné povídání z výletů-přímo vlastivědná výuka a fotky.
Jsem zvědavá na ten další výlet, jak dopadne hlasování a hlavně jaké vyjde počasí.
Mějte se všichni moc fajn a zdravíme oba chlupáče!
Jarka a Issy

Gratulujeme

(Hana, 11. 8. 2007 21:18)

Mladému kynologovi moc gratulujeme k úspěchu na Voříškiádě, předvést psa v kruhu není jen tak, ale je vidět, že Radek má pejsky v srdíčku.

Šampioni

(Dara, 8. 8. 2007 21:44)

No teda, koukám, že máte doma samé šampiony, pochopitelně vám patří gratulace. Musíš teď Falouše hlídat, aby nebyl moc nafoukaný. No a Radka jakbyset :-)

gratulace

(Jana, Bessy a Šagí, 5. 8. 2007 20:22)

Moc se omlouvám, ale nějakým nedopatřením mi vypadlo kus věty. Takže ještě jednou: Ráďo, moc gratulujeme ke krásnému umístění na Voříškiádě.

Gratulace

(Jana, Bessy a Šagí, 5. 8. 2007 20:20)

Ráďo, moc. Ta souhra a postoj - super. Také moc pěkné fotky.

www.maxinek.estranky.cz

(Lucka a Max, 2. 8. 2007 12:41)

Ahoj máš moc pěkné stránečky,ale nádherného pejsánka.Přejeme spoustu štěstíčka krásných chvil společně.Pac a pusu Max s paničkou

pro Ivču

(Iveta, 31. 7. 2007 7:55)

Pamatuji si, máte ještě choďáka.
To je mi moc líto, že fenka husky umřela. A vím, jak je vám všem asi smutno. Já jsem odchod našeho vlčího špice také těžko nesla. To chce čas .... a dalšího pejska, aby nebylo smutno choďákovi ani paničce :-).
My jsme po smrti "vlčího Rexe" hned koukali po novém kamarádovi pro Falka. Vybrali jsme si CHS z Gipova a štěně jsme měli zamluveno ještě dříve než měli nakryto a tak musel Fali nějakou dobu na svého nového kamaráda čekat.
Váš choďák by nemusel tak dlouho čekat, protože v CHS TOKOBO mají nakryto a očekávají štěňátka v srpnu - více v Novinkách.

Choďák a Husky

(Ivča, 30. 7. 2007 22:13)

Dobrý den, nevím jestli si pamatujete ale psala jsem sem problém s naší fenkou-s nádorem. Omlouvám se že píšu tak pozdě ale měli jsme problémy s počítačem a taky se mi o těch hafanech moc nechtělo psát, protože už bohužel tu fenku nemáme.Někdy napíšu víc na mail.

www.maxinek.estranky.cz

(Lucka a Max, 29. 7. 2007 22:19)

Ahoj máš moc pěkné stránky,ale nádherné pejsky.Přejeme spoustu krásných chvil společně

odpověd :)

(Martina +Med www.chodskypes.wbs.cz, 23. 7. 2007 11:47)

Taky moc děkuju za pěkný vzkaz a pochavlu. Vaše stránky se mi také moc líbí. Jak tak koukám, všichni majitelé choďáčků jsem moc šikovní. Mějte se krásně

Gratuluju

(Martina +Med www.chodskypes.wbs.cz, 23. 7. 2007 10:21)

gatuluju k tak krásným pejskům. At vám dělají velkou radost :-)

pro Renatu a Daru

(Falko a jeho panička, 17. 7. 2007 15:49)

"Nesnídám, nesvačím, já to vážně nestačím ....".
Nových zážitků je spousta a fotek ještě více, ale nějak není čas. Skončila škola, vypakovala jsem dítka na prázdniny na chatu, zůstala dva týdny na dovolenou a pak dítka nechala s dědou a babičkou na chatě a oba hafany si vzala sebou domů .... a teď jim musím dělat společnost a starat s o jejich "sportovní vyžití" :-))).
Agility trénují v Bystřici Rex a Radek, Fali jen tak popochází po parkuru - asi chce být rozhodčím :-))). Aktuální fotečky našich hafanů má na svých stránkách Lucka od Darrči.

Jak to, že se u vás nic neděje?

(Dara, 17. 7. 2007 14:33)

No co je to za pořádek? Poslední zápisky jsou ze začátku června´. Nemám se kde bavit. Tak doufám, že během prázdnin toho hodně nastřádáte a vrhnete to hned na stránky. A jak vám vůbec jde agility? Už někde cvičíte oficiálně?

Nazdárek

(Verča +Orin, 15. 7. 2007 21:04)

Ahojky, konečně jsem měla čas se mrknout na stránky Rexíka-je z něj už kus krásného psa. A jak mu jde pěkně cvičení-super. Asi má šikovného páníka, že?Taky hezké fotky. Tak Rexe a Falka pozdravujte a podrbejte.Hodně štěstí. http://www.orinbryvilsar.estranky.cz/